Cennik

Zapraszamy do korzystania z naszych usług

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a ceny usług księgowych w naszym biurze zaczynają się od 50 zł netto miesięcznie (np. karta podatkowa) i ich wysokość uzależniona jest przede wszystkim od formy organizacyjnej przedsiębiorstwa, formy opodatkowania, ilości dokumentów księgowych, branży (handel, usługi, produkcja).

Drodzy Państwo. Dostosowujemy wycenę naszych usług do wymagań konkretnego klienta. Do jego sporządzenia potrzebujemy dane, które znajdą Państwo w ankiecie poniżej. Wycena naszych usług będzie dla Państwa sporządzona w ciągu kilku godzin od momentu otrzymania wypełnionego formularza.

Osoba kontaktowa
Dane firmyPROMOCJAdla nowych klientów

Dla nowych klientów pierwszy miesiąc usług księgowych od 1zł!*

Każdy z naszych KLIENTÓW, który poleci nas znajomym, otrzyma zniżkę w wysokości 50% wartości usługi nowego klienta za pierwsze dwa miesiące prowadzenia ksiąg nowego klienta do wykorzystania w okresie 6 miesięcy.


*Promocja nie dotyczy prowadzenia ksiąg handlowych. Promocja dla nowych klientów (rozpoczynających działalność gospodarczą), którzy zawrą z Kancelarią Rachunkową IMPERO umowę o usługowe prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów.