Cennik

Zapraszamy do korzystania z naszych usług

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a ceny usług księgowych w naszym biurze zaczynają się od 50 zł netto miesięcznie (np. karta podatkowa) i ich wysokość uzależniona jest przede wszystkim od formy organizacyjnej przedsiębiorstwa, formy opodatkowania, ilości dokumentów księgowych, branży (handel, usługi, produkcja).

Przykładowe ceny usług księgowych

  • reprezentowanie klienta przed Urzędem Skarbowym i ZUS w oparciu o udzielone pełnomocnictwo - bezpłatnie,
  • pomoc przy uruchamianiu działalności - pełna księgowość - od 400 zł,
  • karta podatkowa - od 50 zł,
  • Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów - od 200 zł,
  • prowadzenie ewidencji kadrowo-płacowej - od 25 zł

Drodzy Państwo. Dostosowujemy wycenę naszych usług do wymagań konkretnego klienta. Do jego sporządzenia potrzebujemy dane, które znajdą Państwo w ankiecie poniżej. Wycena naszych usług będzie dla Państwa sporządzona w ciągu kilku godzin od momentu otrzymania wypełnionego formularza.

Osoba kontaktowa
Dane firmyPROMOCJAdla nowych klientów

Dla nowych klientów pierwszy miesiąc usług księgowych od 1zł!*

Każdy z naszych KLIENTÓW, który poleci nas znajomym, otrzyma zniżkę w wysokości 50% wartości usługi nowego klienta za pierwsze dwa miesiące prowadzenia ksiąg nowego klienta do wykorzystania w okresie 6 miesięcy.


*Promocja nie dotyczy prowadzenia ksiąg handlowych. Promocja dla nowych klientów (rozpoczynających działalność gospodarczą), którzy zawrą z Kancelarią Rachunkową IMPERO umowę o usługowe prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów.